Рівновага Асоціація сучасних логопедів 

Президент Асоціації сучасних логопедів Оксана Смолярчук +380989301204

Рівновага Асоціація сучасних логопедів 

Президент Асоціації сучасних логопедів Оксана Смолярчук +380989301204

Онлайн-логошкола Логопедія від А до Я

Illustration

Асоціація сучасних логопедів «Рівновага» розпочала велике практичне навчання для вашого професійного зростання!!
Онлайн-логошкола «ЛОГОПЕДІЯ Від А до Я»запрошує ВАС!!!        
Навчальний курс розрахований для логопедів початківців і логопедів які мають практичний досвід, та для тих хто тільки планує стати логопедом. Знання які надаються під час навчання базові та систематизовані. Теоретичний і практичний матеріал систематизований за блоками і враховує знання з різних галузей, анатомії, неврології, реабілітаціі. Це увесь діагностичний і корекційний матеріал, який необхідний логопеду для приватної практики та для роботу у навчальних і медичних закладах. Приходьте до нас , ми навчимо вас логопедичному мисленню і сучасним підходам у логопедіі .  Мета курсу навчити вас логопедичному мисленню та створити фахову логопедичну еліту в УкраїніКурс вам точно потрібен, якщо:- Ви майбутній логопед або логопед початківець?- Ви логопед – дефектолог з достатнім досвідом роботи, але маєте бажання оновити свої знання?- Ви бажаєте оволодіти базовими логопедичними знаннями без зайвої «води»?- Ви бажаєте оволодіти сучасними, практичними навичками?- Ви прагнете ефективно виконувати свою роботу?- Ви Бажаєте бути найкращім і ефективним логопедом?Тоді, ми пропонуємо навчально- практичний онлайн-курс для Вашого професійного становлення!!!.Лаконічно, чітко, зрозуміло, систематизовано наші спікери розкриють теми різного спрямування:- Від НОРМИ до логопедичної роботи при різних порушеннях!!! - Від ПОРУШЕНЬ усного до порушень писемного мовлення!!! - Від БУДОВИ головного мозку до ефективної нейрокорекції!!- Від ФУНКЦІЇ головного мозку до сенсомоторної інтеграції!!- Від БУДОВИ артикуляційного апарату до якісного логопедичного масажу!!- Від теорії до практичних кейсів - логопеда.
Орієнтовний план проведення навчання.
Блок. 1 Запис  1. Будова та функція периферичного артикуляційного апарату ( будова,м’язи, голосоутворення, дихання)  2. Що треба знати про центральний апрарат мовлення ( будова, функція) 3. Поля і зони головного мозку, як основа мовлення дитини 4. Супервізія. Самоперевірка. Відповідь на запитання.
Блок. 2 Запис 1. Причини виникнення мовленнєвих порушень 2. Вплив харчування на фізичний та інтелектуальний розвиток дитини3. Рефлекси (взаємозв’язок рефлексів і подальшого розвитку дитини)4. Супервізія. Самоперевірка. Відповідь на запитання. Обговорення випадків злогопедичної практики.
Блок . 3
ГНОЗИС1. Мозкові механізми зорового, тактильного і пропріоцептивного гнозису(норма, діагностика, корекція)2. Становлення слухового гнозису та механізм порушення. Діагностикамовленнєвої слухової агнозії.3. Мовленнєва слухова агнозія (напрямки логопедичної роботи)4. Супервізія. Самоперевірка. Відповідь на запитання. Обговорення випадків злогопедичної практики.
Блок. 4ПРАКСИС1. Становлення моторної функції на різних етапах розвитку дитини. Мозковімеханізми праксису. Рівні Берштейну. 2. Види порушення праксису. Діагностика різних видів диспраксії. 3. Напрямки логопедичної роботи при усуненні аферентної та еферентноїдиспраксії (відео практикум, логопедичні техніки)4. Супервізія. Самоперевірка. Відповідь на запитання. Обговорення випадків злогопедичної практики.Блок 5ЧІТКА ЗВУКОВИМОВА ЦЕ ПРОСТО1. Особливість становлення звукової сторони мовлення (класифікаціязвуків мовлення, норма промовляння)2. Артикуляційна гімнастика (відео практикум, логопедичні техніки зурахуванням будови і функцій м’язів)3. Порушення та постановка звуків раннього онтогенезу (відеопрактикум, техніки постановки звуків)4. Супервізія. Самоперевірка. Відповідь на запитання. Обговореннявипадків з логопедичної практики.Блок 6ЧІТКА ЗВУКОВИМОВА ЦЕ ПРОСТО1. Порушення та постановка свистячих та шиплячих звуків відеопрактикум, техніки постановки звуків)2. Порушення та постановка звуків Л –Р (відео практикум, технікипостановки звуків)3. Автоматизація та диференціація порушених звуків (відеобагатофункціональних логопедичних завдань)4. Супервізія. Самоперевірка. Відповідь на запитання. Обговореннявипадків з логопедичної практики.
Блок 7ДИЗАРТРІЯ1. Дизартрія види, форми, діагностика2. Сучасні погляди на корекцію. Диференціальна діагностика від іншихпатологічних станів (відео практикум)3. Логопедичний масаж при дизартричних розладах (відео практикум,сучасних логопедичних масажних технік)4. Супервізія. Самоперевірка. Відповідь на запитання. Обговорення випадківз логопедичної практики.
Блок 8ЗАІКАННЯ1. Загальна характеристика і причини виникнення порушень темпоритмічної сторони мовлення (тахілалія, браділалія, фізіологічніітерації)2. Мозкові механізми виникнення та діагностика заїкання (відеопрактикум).3. Сучасні погляд на корекцію заїкання у дітей і підлітків (відеопрактикум, масаж, логопедичні прийоми)4. Супервізія. Самоперевірка. Відповідь на запитання. Обговореннявипадків з логопедичної практики.
Блок 9ЗАПУСК МОВЛЕННЯ1. Мозкові механізми становлення мовлення. Кроки становленнямовлення в онтогенезі (причини, ризики раннього віку)2. Затримка мовленнєвого розвитку. Патогенез, симптоматика,діагностика (відео практикум та обговорення результатівдіагностики)3. Сучасні логопедичні напрямки і техніки роботи з дітьми по запускуактивного мовлення (відео практикум, логопедичний масаж)4. Супервізія. Самоперевірка. Відповідь на запитання. Обговореннявипадків з логопедичної практики.
Блок 10АЛАЛІЯ1. Мозкові механізми та причини виникнення різних видів алалії.2. Діагностика сенсорної та моторної алалії. Диференціальна діагностикавід інших патологічних станів мовлення (відео практикум таобговорення результатів діагностики)3. Сучасні логопедичні погляди на корекцію різних видів алалії (відеопрактикум, логопедичні техніки, обговорення результативності)4. Супервізія. Самоперевірка. Відповідь на запитання. Обговореннявипадків з логопедичної практики.
Блок 11НЕЙРОКОРЕКЦІЯ В СТРУКТУРІ ЛОГОПЕДИЧНОЇ РОБОТИ1. Основні принципи дозрівання головного мозку дитини. Відділиголовного мозку і вищі психічні функції. Міжпівкульна взаємодія.Лівшество2. Діагностика і визначення особливостей роботи головного мозкудитини, спираючись на функціональні блоки. (відео практикум таобговорення результатів діагностики)3. Нейропсихологічна корекція в структурі роботи логопеда. Яквпроваджувати нейрокорекція у приватну практику логопеда (відеопрактикум)4. .Супервізія. Самоперевірка. Відповідь на запитання. Обговореннявипадків з логопедичної практики.
Блок 12ПІДГОТОВКА «ГОЛОВНОГО МОЗКУ» ДИТИНИ ДО ШКІЛЬНОГОНАВЧАННЯ1. Особливості роботи ЦНС дитини перед початком шкільногонавчання. Вплив сенсорного і моторного та мовленнєвого розвиткуна дозрівання головного мозку і готовності дитини до школи2. Логопедична діагностика стану готовності дитини 6 - 7 річного вікудо школи (відео практикум та обговорення результатівдіагностики)3. Логопедична підготовка дитини до школи з урахуванням класичнихпедагогічних вимог і сучасних нейрокорекційних підходів.Організація простору, обладнання. (відео практикум)4. .Супервізія. Самоперевірка. Відповідь на запитання. Обговореннявипадків з логопедичної практики.
Блок 13Міофункціональні порушення
14 БЛОК Сенсорна інтеграція
15 .БЛОК.Тема : міжзубне промовляння та стійке пом'якшення приголосних звуків

16 БЛОК.Тема : Сенсорна інтеграція 2 .👂Слухова сенсорна система👅Смакова сенсорна система👃Нюхова сенсорна система 👁️Зорова сенсорна система
17. БЛОК.Мосаж в структурі логопедичної роботи та пісочна терапія
18 БЛОК Тема :Складова структура слова.Фонетико фонематичний недорозвиток мовлення.Підсумковий логопедичний практикум

Перші 2 інформації блоки обов'язкові, решта блоків на вибір , після кожного блоку (4 лекції) сертифікат КВЕД 85.59 на 15 годин.
Кожен блок 500 грн (4 лекції) 

Програма 

Відгуки учасників онлайн-логошколи Логопедія від А до Я

 • Illustration

  Хворостяна Ольга - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я  
  Доброго вечора) Вже більше року з Вами і цьому дуже рада! Була на багатьох Ваших вебінарах і зовсім не жалкую, що навчаюсь у Вас в логошколі, не хочу пропустити щось важливе для себе та своїх учнів!Як завжди все доступно, цікаво, багато практики і немає води!Щаслива бути з Вами!✨🤗❤️

 • Illustration

  Татьяна Стратан(Врублевская) - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я  
  "Логопедія від А до Я " від асоціації "Рівновага" ви мегакруті!!!! З вами цікаво настільки, що я готова навчатися і 20 блоків). Все настільки зрозуміло, чітко, по полицям та якісно викладено, що напевно ми всі будемо профі з логопедичним мисленням. Ірина Іванівна, Оксана Евгенівна щира подяка, та низький уклін за рівень, за якість знань. Хай вас Бог береже.

 • Illustration

  Колодич Катерина - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я  
  Доброго ранку! Я дуже вдячна Оксані Євгенівні та Ірині Іванівні за цю чудову школу❤ Я про неї чула ще на ваших вебінарах минулого року і дуже чекала. Трохи шкодую, що не можу виходити на онлайн-заняття та не всі ще передивилась (розбираю кожну лекцію детально, передивляюсь по декілька разів і занотовую). Але ті знання, що ви даєте - безцінні!🔥 Я, як студентка заочного відділення Дошкільної освіти, здобуваю для себе великий багаж знань з Логопедії. Щиро вдячна вам за вашу роботу! ❤

 • Illustration

  Марія - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я  
  Моє шанування!
  Мене в школу "Логопедія від А до Я" привела мрія. В дитинстві я, використовуючи вправи, які знайшла в газеті, допомогла братові змінити вимову звука [р]. Тоді я відчула той логопедівський кайф))) Так народилась моя мрія)❤️
  На жаль, багато років я її тримала в умовній коробці "нездійсненні мрії".
  Але війна витягує назовні справжні бажання, отож вирішила хоча б розвернутися в сторону логопедії. Підписалась на випадкову спільноту, а тоді цей курс навчання, а тут спеціалісти-скарби!!!
  Дякую кожній людині, котра є частиною цієї школи 💙💛
  І пам'ятаймо всі: випадковостей не буває 😉

 • Illustration

  Тетяна- учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я  
  Дякую за цінну інформацію. Гарний курс

 • Illustration

  Елена- учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я  
  Хочу подякувати, пані Оксані та пані Ірині, за можливість вчитися в умовах війни. Це допомагає ставати кращими спеціалістами та якісно допомагати діткам. Мирного неба, сил та натхнення вам, дівчата!

 • Illustration

  Оксана - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я  
  Добрий вечір, велика Вам вдячність за цей чудовий курс, нажаль навіть отримавши освіту за спеціальністю Логопедія було дуже важко розставити все "по поличках", але вже після перегляду першого курсу зрозуміла- логопедичному мисленню бути!!! Дякую Вам за вашу плідну працю, за те що важке може бути доступним та зрозумілим.

 • Illustration

  Сулімова Ольга Володимирівна - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я  
  Дякую за знання та неймовірну подачу. @⁨Ирина Глущенко⁩, @⁨Оксана Смолярчук⁩ вам успіхів в такій необхідній праці від А до Я🤗

 • Illustration

  Лена - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я  
  Щиро дякую всій Асоціації сучасних логопедів "Рівновага" за створення Логошколи, в якій можуть навчатися різні фахівці для допомоги нашій малечі. За допомогою ваших лекцій, діагностиці та корекційній роботі з відеоприкладами можна починати працювати з дітьми, розробивши корекційний маршрут. Весь матеріал ви подаєте доступно, з роз'ясненнями, який можна переглядати, конспектувати та перечитувати. Низький Вам уклін, творчої наснаги та мирного неба!

 • Illustration

  Марія - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я  
  Мої вітання! Шановні пані Ірино та пані Оксано! Я безмежно дякую Вам за Вашу працю, за чудовий курс "Логопедія від А до Я", який надихає та допомагає, розкладає все на свої місця.Матеріал викладається доступно, послідовно та зрозуміло. Дуже важливо, що можна його переглянути у любий зручний час. Бажаю Вам успіхів у подальшій роботі! Ви найкращі! Дякую, що Ви є!

 • Illustration

  Наташа - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я  
  Дякую асоціації "Рівновага" за детальні пояснення. Я як студентка, яка навчається вже 2 роки не виходячи з дому , знаю як важко отримати знання, а ви їх даєте і розжовуєте❤️
  Ідея створення Логошколи взагалі геніальна. Дякую вам за працю!

 • Illustration

  Марина Доля - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
  Завжди дивлюсь з задоволенням.Дякую за безцінні знання та досвід.Ідеї занять дуже класні,обов'язково візьму в роботу з дітьми.Рада знайомству з курсом "Від А до Я".

 • Illustration

  Мар'яна - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
  Щиро дякую Вам, Оксано Євгеніївно і Ірино Іванівно, а також Всім організаторам курсу "Логопедія від А до Я",що ділитеся безцінними знаннями. Адже Ви, у такий нелегкий час, організували таку неймовірну можливість - навчатись у Вас.Бажаю Вам міцного здоров'я і успіхів у Вашій роботі. Ваші лекції - це титанічна праця, в яку вкладено стільки сил і любові, мудрості і розуміння.Рекомендую Вас всім своїм знайомим.Дякую Вам.🌺

 • Illustration

  Олеся - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
  Щиро Вам вдячна за чудову лекцію! За цінні знання та прекрасну зрозумілу подачу. Від курсу- просто в захваті! Щиро дякую! Натхнення і миру всім!💙💛

 • Illustration

  Ірина Норяк - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
  Дякую за гарні лекції. Кожну лекцію слухаєш із задоволенням і цікавістю. Все доступно, зрозуміло, час спливає непомітно. Курс "Логопедія від А до Я" від асоціації "Рівновага" це круто. Велика подяка Ірині Іванівні і пані Оксані.

 • Illustration

  Катя Бондар - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
  Відкривши у собі нові здібності чи бажання оволодіти, новими знаннями.Ми боїмось розчарувань та невиправданих наслідків.Осуд зі сторони блокує наші виважені кроки.Ви втрачаєте цікавість,зупиняєтесь і все мрія згасла.Бажано в цей момент знайти людей ,команду ,яка підтримає.Саме таких людей, команду я знайшла для себе.Курс"Логопедія від А до Я" від асоціації "Рівновага" саме те куди потрібно звернутись за знаннями кращих спеціалістів своєї справи.Дякую Вам Ірина Іванівна і Оксана Євгенівна за підтримку і розуміння,що серед нас багато є новачків.

 • Illustration

  Лариса - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
  Вітаю всіх хто створив курс ,,Логопедія від А до Я". Дуже актуальна інформація! Я просто закохалась у логопедію. Хочу її вивчати, бо розумію яка це важлива наука. Спеціалісти, які нам викладають суперкласні логопеди практики і теоретики! Викладання доступне новачкам, я не логопед, а вихователь у садочку, мені ця інформація дуже необхідна. Дуже рекомендую логошколу ,,Логопедія від А до Я" батькам, ви зможете зрозуміти проблему і вчасно допомогти своїй дитині, або обрати фахового спеціаліста.Бажаю всім натхнення, здоров'я, миру!.

 • Illustration

   Vera Fedorova⁩ - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
   Доброго дня! Дуже вдячна за курс "Логопедія від А до Я". Лекції дуже змістовні й подані в простій доступній формі, що для мене, як початківця важливо. Бажаю Вам терпіння і наснаги!!! 💙💙💙💛💛💛

 • Illustration

  Юлія - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
  Доброго вечора! Велика подяка Ірині Іванівні і пані Оксані за те, що ви готуєте сучасних, досвідчених логопедів. Дякую за гарні лекції. Курс "Логопедія від А до Я" від асоціації "Рівновага" .

 • Illustration

  Eugenia Sakunova - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
  Наскільки ж цікаво, не відірватись! Послухавши Ірину Іванівну, ставлю собі галочки що мені треба буде знати під час вагітності. Якщо альбомчик для мам буде готовий, з радістью придбаю😊

 • Illustration

  Алена - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
  Дякую за курс лекцій "Логопедія від А до Я".Де знання подаются в легкому зрозумілому формі та підкріплюються практичним форматом діагностуванням та корекцією мовленевих порушень.Це дійсно потрібні знання.Рекомендую.

 • Illustration

  Светлана - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
  Доброго вечора! Дуже Вам вдячна Оксана Євгенїівна і Ірина Іванівна за Вашу працю, за чудовий курс "Логопедія від А до Я" З великим задоволенням слухаю Ваші лекції. Матеріал зрозуміло викладений. Всі лекції дуже корисні, доступні. Кожен раз чекаю Ваші лекції. Дуже багато корисної інформації, матеріалів , прикладів. Дай бог Вам здоров'я і успіх.

 • Illustration

  Ольга Комарова - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
  Як завжди, все чудово!!!

 • Illustration

  Ірина Гачкевич - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
  Доброго дня. Мій відгук 😉:
  Пані Ірина і пані Оксана ви просто БОМБЕЗНІ!!! Дякую Богу,що допоміг мені зустріти Вас. Дякую Вам ,що навчаєте нас бути хорошими фахівцями. Хочу застосовувати отримані знання на благо дітям, батькам, людям.🙏🙏🙏💙💛

 • Illustration

  Света - учасниця онлайн-логошколи Логопедія від А до Я 
  Дякую за гарні лекції. Кожну лекцію слухаєш із задоволенням і цікавістю. Все доступно, зрозуміло, час спливає непомітно. Курс "Логопедія від А до Я" від асоціації "Рівновага" це круто. Велика подяка Ірині Іванівні і пані Оксані.

З цім товаром обирають