Рівновага Асоціація сучасних логопедів 

Президент Асоціації сучасних логопедів Оксана Смолярчук +380989301204

Рівновага Асоціація сучасних логопедів 

Президент Асоціації сучасних логопедів Оксана Смолярчук +380989301204

Відгуки
Практичний онлайн-курс "Запуск мовлення"

Illustration
 • Illustration

  Ковтун Людмила Богданівна - учасниця практичного онлайн-курсу "Запуск мовлення"

  Добрий день
  Дуже дякую за чудовий семінар. Ваші спеціалісти дуже доступно і зрозуміло все пояснили. Мені було цікаво слухати і я на одному диханні переглянула семінар. З нетерпінням чекаю наступні блоки.
  Щиро дякую Вам, що організували такий курс! Хай Господь благословить Вас і Ваші сім’ї!

 • Illustration

  Марценківська Ірина- учасниця практичного онлайн-курсу "Запуск мовлення"

  Дякую пані Оксано, пані Ірино, пані Анно і всім хто причетний до створення таких заходів по запуску мовлення, неймовірно велика робота! Ви вмієте донести знання у мозок іншої людини, ділитеся своїм досвідом, відеоматеріалами, при цьому , майже на пальцях показуєте механізми роботи ЦНС і головного мозку - це дуже велика і копітка робота! Вивчаючи ваші курси, мої знання значно розширилися, я за вашим прикладом більш професійніше збираю анамнез, обстежую, діагностую, …- я радію з того, що маю! І це заслуга ВАШОЇ КОМАНДИ! Безмежно дякую і чекатиму наступного!
  …І , пані Оксано, дякую за молитви!

 • Illustration

  ОХРІМЕНКО ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА - учасниця практичного онлайн-курсу "Запуск мовлення"

  Дякую, Ірино!!! Неймовірний курс. Наскільки змістовна структурована інформація щодо механізму самого процесу мовлення та його порушень, і головне дуже доступно. Повторити Вашу інформацію дуже важко😉, але все зрозуміло!!! Інколи працюючи з дітьми інтуїтивно підбираєш той чи інший метод роботи, і радієш, коли він спрацьовує. А після Ваших курсів, які обов'язково починаються з поглибленого пояснення механізмів усіх мовленнєвих порушень, починає складатися пазлик, чому саме той метод спрацьовує. Іще раз щиро дякую! З нетерпінням чекаю наступної зустрічі🌞

 • Illustration

  Бриндзя Ольга Анатоліївна - учасниця практичного онлайн-курсу "Запуск мовлення"
  Я також хочу висловити подяку за такий змістовний,структурований і практичний вебінар! Кожен раз не перестаю захоплюватися як пані Ірина доносить таку складну інформацію такими простими словами) Уже довгий час відвідую вебінари і все більше розумію,що є куди рости!Дякуємо вам за те, що викладаєтеся на всі 💯!!!Всім рекомендую,а особливо початківцям!

 • Illustration

  Леонова Світлана Миколаївна - учасниця практичного онлайн-курсу "Запуск мовлення"
  Доброго дня! Дивилася вебінари курсу у записі. Щиро вдячна, за курс - це саме те, чого так потребувала у роботі. Наскільки все доступно, зрозуміло, практично та глибоко. Саме причини затримки, анамнез, форми роботи - це просто кладець знань. Окрема вдячна за презентації та матеріали, якими Ви ділитися ❤️ Оксано, Ірино - низький Вам уклін 🙏. Ваша праця, досвід неперевершено.💐

 • Illustration

  Сологуб Яна Миколаївна - учасниця практичного онлайн-курсу "Запуск мовлення"
  Добрий день! Дуже дякую за корисну інформацію! 🤗👍Все забуте згадалося, а нове дуже гарно відклалося😊З нетерпінням чекаю третій блок.