Рівновага Асоціація сучасних логопедів 

Президент Асоціації сучасних логопедів Оксана Смолярчук +380989301204

Рівновага Асоціація сучасних логопедів 

Президент Асоціації сучасних логопедів Оксана Смолярчук +380989301204

Сенсорна інтеграція  

дводенний практичний онлайн-курс 

Illustration

ЦІНА 600 ГРН Значення сенсорних систем і сенсорного розвитку длядозрівання моторних, інтелектуальних і мовленнєвих функцій дітейне викликають сумніву.Ми пропонуємо Вам практичний курс СЕНСОРНОЇІНТЕГРАЦІЇ розроблений для логопедів практиків, представниківінклюзивно ресурсних центрів, психологів, реабілітологів та батьків.Наш практичний курс буде складатися із двох блоків.Перший блок буде присвячений сенсорним системам ісенсорній інтеграції.✅ Тактильної системи✅ Пропріоцептивної системи✅ Вестибулярної системиПід час навчання ви отримаєте багато базової інформації, якадопоможе впроваджувати сенсорну інтеграцію в структуру
логопедичного заняття.
Разом з вами на практичному тренінгу ми розглянемо:- Мозковий механізм прийому та передача сенсорної інформації.- Фізіологія становлення сенсорних систем- Як працюють сенсорні системи- Як «ламаються» сенсорні системи- Які наслідки дисфункцій сенсорних системРазом з вами ми навчимось:- Визначати рівень порушення сенсорної модуляції- Корегувати та розвивати кожну сенсорну систему- Будувати корекційне заняття з урахуванням визначення станусенсорних систем.- Поєднувати сенсорну інтеграцію з класичними логопедичнимизавданнями.- Планувати послідовності корекційної роботи за кожнимнапрямком.
Після нашого навчання ви зрозумієте:
1. Яким дітям необхідно призначати курс сенсорної інтеграції2. Яка сенсорна система штовхає дитину на диструктивнуповедінку стереотипії та аутостимуляцію.3. Як розвивати кожну сенсорну систему враховуючиіндивідуальне порушення дитини.

з цім товаром купують