Рівновага Асоціація сучасних логопедів 

Президент Асоціації сучасних логопедів Оксана Смолярчук +380989301204

Рівновага Асоціація сучасних логопедів 

Президент Асоціації сучасних логопедів Оксана Смолярчук +380989301204

Професійний курс “Освітня мнемотехніка: логопедія”

Illustration

Актуальність курсу

Вчитель-логопед повинен володіти найважливішими жанрами літературного мовлення, мати широку ерудицію, поважне ставлення до співрозмовника. У народі навіть кажуть, що логопед ‒ це людина, яка поєднує в собі талановитого педагога, фахового психолога та досвідченого лікаря. І дійсно, завдяки різним навичкам досвідчений логопед має більше шансів допомогти своєму підлеглому. Саме тому, справжній фахівець постійно самовдосконалюється та знаходиться в пошуці передових ефективних технологій.

Освітня мнемотехніка як інструментарій для логопеда

Освітня мнемотехніка, як технологія ефективного засвоєння інформації, це ще один дієвий інструментарій, що буде корисним логопеду у своєму закладі чи в особистій практиці, щоб допомогти дитині чи дорослому покращити мовленнєву компетенцію та комунікацію, а також допомогти сформувати навички обробки складної інформації. Це однозначно, допоможе зробити логопедичні вправи більш цікавими, ефективними та продуктивними.

Чим цікава освітня мнемотехніка

Ø Методики є здоров’язберігаючими: допомагають зберегти психічне здоров’я, знімають стресове навантаження, підвищують мотивацію до навчання..

Ø Методики освітньої мнемотехники систематизовані, науково-обгрунтовані і спеціально створені для адаптації та ефективної роботи в сучасній системі освіти, виходячи з її вимог і проблем.

Ø Методики ефективно формують навички самонавчання, що допоможе максимально комфортно сформувати новий творчий підхід до навчання і здобувати нові знання в будь-якому віці.

Ø Слухачі отримують набір перевірених практичних інструментів для формування навичок засвоєння текстової, цифрової і абстрактної інформації.

Ø Навчання відбувається в ігровій формі відповідно до індивідуальних можливостей і темпів навчання.

Мета курсу

Навчити учасників курсу застосовувати та впроваджувати технологію освітньої мнемотехніки як здоров’язберігаючу та часозберігаючу методику ефективного засвоєння інформації в рамках логопедії та індивідуального супроводу пацієнта.

Автори та супервізори курсу

Illustration
Illustration

Ексклюзив даного курсу

По суті, мнемотехніка це інструментарій для чогось: не для загальноприйнятого розвитку пам’яті, а для формування певних навичок – засвоєння віршів чи текстів, засвоєння історичних дат чи іноземних слів, тощо. Але найбільш ефективно технологія освітньої мнемотехніки як інструментарій показала себе для розвитку зв’язного мовлення, засвоєння складної інформації в дошкільному та молодшому шкільному віці, при роботі у сфері інклюзії. Але тут надзвичайно важливим є науковий чи експертний супровід фахівця.
Можливо вперше в історії викладання мнемотехніки, навчальний курс ведуть як тренер – експерт по мнемотехніці, так і тренер-експерт у сфері логопедії. Це дасть змогу найбільш ефективно оптимізувати свою роботу логопедам, сформувати, відповідно до специфіки, важливі навички та максимально ефективно допомогти дитині чи дорослому.
Кожен учасник курсу , котрий виконає "домашнє завдання" , та створить свій унікальний проект, отримає супер бонус - кейс зі всіма роботами учасників курсу !

Програма курсу 

Обсяг (тривалість) навчання: 30 годин / 1 кредит Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (ЄКТС). Учасникам видається сертифікат про успішне завершення навчання з зазначенням кількості годин.
Вартість курсу 1250 грн 
Дати проведення лекцій: 21. 06 (середа), 26.06 (понеділок), 28.06 (середа) 03.07 (понеділок), 05.07 (середа)  10. 07 (понеділок),12.07 (середа) , 17.07 (понеділок),19.07 (середа)